SMBJ250A-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMBJ250A-HF
JLCPCB Part #
C2445909
Package
SMB(DO-214AA)
Description
-55℃~+150℃ 1.5A 250V 279V 405V 5uA 600W TVS Unidirectional SMB(DO-214AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS