TV04A351JB-G
MFR.Part #
TV04A351JB-G
JLCPCB Part #
C2445921
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 350V 391V 400W 567V 710mA Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS