ATV50C900JB-HF
MFR.Part #
ATV50C900JB-HF
JLCPCB Part #
C2447934
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1 100V 146V 34.2A 5kW 90V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS