TV15C190J-HF
MFR.Part #
TV15C190J-HF
JLCPCB Part #
C2447555
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 19V 1uA 21.1V 30.8V 48.73A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS