TV15C161JB-HF
MFR.Part #
TV15C161JB-HF
JLCPCB Part #
C3701221
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 160V 178V 1uA 259V 5.79A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS