SMCJ220CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
SMCJ220CA-HF
JLCPCB Part #
C3711908
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 220V 246V 356V 4.2A 5uA Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS