1.5KE150CA-HF
Extended
Manufacturer
Comchip
MFR.Part #
1.5KE150CA-HF
JLCPCB Part #
C20184177
Package
DO-201
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 128V 157.5V 1uA 207V 7.25A Bidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS