XAL5050-153MEC
Extended
Manufacturer
Coilcraft
MFR.Part #
XAL5050-153MEC
JLCPCB Part #
C5291298
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
15uH 3.7A 3.9A 69.7mΩ ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS