KF2EDGSRKW-7.62-4P
MFR.Part #
KF2EDGSRKW-7.62-4P
JLCPCB Part #
C6393976
Package
Plugin,P=7.62mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10~24 1x4P 300V 30A 4 4 4P 7.62mm Feed Through Green Screw Top Entry Plugin,P=7.62mm Pluggable System Terminal Block ROHS