KF142V-5.08-12P
MFR.Part #
KF142V-5.08-12P
JLCPCB Part #
C475143
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5 12 12P 14~22 15A 250V 5.08mm Through Hole 插件,P=5.08mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS