BPDC00050530470T00
MFR.Part #
BPDC00050530470T00
JLCPCB Part #
C17676751
Package
SMD,5.1x5.1mm
Description
47uH 510mΩ 540mA ±30% SMD,5.1x5.1mm Power Inductors ROHS