CTTF0603F-18NG
MFR.Part #
CTTF0603F-18NG
JLCPCB Part #
C6539250
Package
0603
Description
15@300MHz 18uH 2GHz 2Ω 300mA ±2% 0603 Inductors (SMD) ROHS