CTH8VF-120K
MFR.Part #
CTH8VF-120K
JLCPCB Part #
C17273436
Description
12uH 17MHz 20mΩ 4A 8.2A ±10% Plugin,D11.4xL22.8mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS