CMPI0630-100M
MFR.Part #
CMPI0630-100M
JLCPCB Part #
C917354
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
10uH 4A 5A 62mΩ ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS