VSK-S5-3R3UA
MFR.Part #
VSK-S5-3R3UA
JLCPCB Part #
C7413678
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 3.3V 5W 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS