MSY1070-1R0M-V
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MSY1070-1R0M-V
JLCPCB Part #
C49328993
Package
SMD,11.3x10mm
Description
1.6mΩ 1uH 40A 42A Molded Inductor ±20% SMD,11.3x10mm Power Inductors ROHS