MS1050-220M
Extended
Manufacturer
COILMX
MFR.Part #
MS1050-220M
JLCPCB Part #
C18337492
Package
SMD,11.2x10mm
Description
22uH 4.5A 5.5A 55mΩ ±20% SMD,11.2x10mm Power Inductors ROHS