NR5040M4R7A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
NR5040M4R7A
JLCPCB Part #
C47327058
Package
SMD,5x5mm
Description
3.19A 3.5A 30mΩ 4.7uH ±20% SMD,5x5mm Power Inductors ROHS