APS1040M5R6A
MFR.Part #
APS1040M5R6A
JLCPCB Part #
C53154816
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 22mΩ 5.6uH 8.5A Molded Inductor ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS