ANR4030M4R7A
Extended
Manufacturer
COILANK INTERNATIONAL
MFR.Part #
ANR4030M4R7A
JLCPCB Part #
C47327121
Package
SMD,4x4mm
Description
2.06A 2.99A 4.7uH 58mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4x4mm Power Inductors ROHS