2.54-2AWTB
Extended
Manufacturer
CAX
MFR.Part #
2.54-2AWTB
JLCPCB Part #
C2847863
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-20℃~+85℃ 1 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 3A 6mm Beige Brass LCP Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS