1.5KE13A/B
Extended
Manufacturer
Brightking
MFR.Part #
1.5KE13A/B
JLCPCB Part #
C521801
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.1V 12.4V 18.2V 1uA 83.5A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS