BX-XH2.54-4PWZ-BD
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PWZ-BD
JLCPCB Part #
C53152012
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Copper alloy LCP Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS