BX-MX1.25-15PLT
MFR.Part #
BX-MX1.25-15PLT
JLCPCB Part #
C22368104
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 15 15P 1A 1x15P 23.75mm 4.4mm 4.7mm Auxiliary Solder Pin Beige Brass PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS