BX-XH2.54-4PZZ
Extended
Manufacturer
Bossie
MFR.Part #
BX-XH2.54-4PZZ
JLCPCB Part #
C18077835
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P 5.9mm 7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 White XH 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS