BX-HA2.54-4PZZ-BD
MFR.Part #
BX-HA2.54-4PZZ-BD
JLCPCB Part #
C53152017
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3A 4 4P Copper alloy LCP Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS