YS12S16-DG
Extended
Manufacturer
Bel Fuse
MFR.Part #
YS12S16-DG
JLCPCB Part #
C7398361
Package
SMD-6P,33x13.5mm
Description
1 16A 752.5mV~5.5V 9.6V~14V 94.8% SMD-6P,33x13.5mm DC-DC Power Modules ROHS