SRR0805-821K
MFR.Part #
SRR0805-821K
JLCPCB Part #
C1334037
Package
SMD,8x10.5mm
Description
160mA 290mA 4Ω 820uH ±10% SMD,8x10.5mm Power Inductors ROHS