CAY16-510J2LF
MFR.Part #
CAY16-510J2LF
JLCPCB Part #
C1739307
Package
0603x2
Description
2 4 51Ω 62.5mW ±200ppm/℃ ±5% 0603x2 Resistor Networks, Arrays ROHS