SRP4020FA-4R7M
MFR.Part #
SRP4020FA-4R7M
JLCPCB Part #
C2046726
Package
SMD,4.1x4.1mm
Description
2.7A 4.7uH 52mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,4.1x4.1mm Power Inductors ROHS