SRP1238A-8R2M
MFR.Part #
SRP1238A-8R2M
JLCPCB Part #
C2045734
Package
SMD,12.5x13.5mm
Description
16A 23mΩ 8.2uH 8.5A AEC-Q200 ±20% SMD,12.5x13.5mm Power Inductors ROHS