SRP1238A-3R3M
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRP1238A-3R3M
JLCPCB Part #
C2045687
Package
SMD,13.5x12.5mm
Description
11mΩ 12A 27A 3.3uH AEC-Q200 ±20% SMD,13.5x12.5mm Power Inductors ROHS