3296W-1-504
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-504
JLCPCB Part #
C5892205
Package
Plugin
Description
25 500kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ Plugin Potentiometers, Variable Resistors