SRP1050WA-3R3M
MFR.Part #
SRP1050WA-3R3M
JLCPCB Part #
C19947671
Package
SMD,11x10mm
Description
18.7A 20A 3.3uH 6.2mΩ AEC-Q200 ±20% SMD,11x10mm Power Inductors ROHS