SRU1038-470Y
MFR.Part #
SRU1038-470Y
JLCPCB Part #
C2051001
Package
SMD,10x10mm
Description
1.65A 1.6A 121mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,10x10mm Power Inductors ROHS