SF-2923UC80C-2
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SF-2923UC80C-2
JLCPCB Part #
C1972830
Package
SMD,7.3x5.8mm
Description
-55℃~+125℃ 450A 80A 80V SMD,7.3x5.8mm Disposable fuses ROHS