PM54-330L-RC
MFR.Part #
PM54-330L-RC
JLCPCB Part #
C2042381
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
1.1A 250mΩ 33uH 880mA ±15% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS