RL875-472K-RC
MFR.Part #
RL875-472K-RC
JLCPCB Part #
C1335159
Package
Plugin,D7.8xL5.5mm
Description
120mA 16.7Ω 4.7mH ±10% 插件,D7.8xL5.5mm Power Inductors ROHS