3296W-1-253LF
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
3296W-1-253LF
JLCPCB Part #
C55264
Package
SIP-3P,9.5x4.8mm
Description
25 25kΩ 500mW ±10% ±100ppm/℃ SIP-3P,9.5x4.8mm Potentiometers, Variable Resistors ROHS