PWR263S-35-R200F
MFR.Part #
PWR263S-35-R200F
JLCPCB Part #
C4196645
Description
-55℃~+155℃ 200mΩ 35W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ D2PAK Chip Resistor - Surface Mount ROHS