CRM1206AFX-33R0ELF
MFR.Part #
CRM1206AFX-33R0ELF
JLCPCB Part #
C5603143
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS