CRL1206-JW-R220ELF
MFR.Part #
CRL1206-JW-R220ELF
JLCPCB Part #
C2086324
Description
-55℃~+125℃ 220mΩ 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS