PTV111-4420A-B103
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
PTV111-4420A-B103
JLCPCB Part #
C6149624
Package
Plugin
Description
1 10kΩ 20V 50mW ±20% Plugin Potentiometers, Variable Resistors ROHS