CD214C-T58CALF
MFR.Part #
CD214C-T58CALF
JLCPCB Part #
C1981250
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 16A 58V 5uA 74.6V 93.6V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS