SRF2012-121Y
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SRF2012-121Y
Description
-55℃~+125℃ 10MΩ 120Ω@100MHz 125V 300mΩ 370mA 50V - Common Mode Filters ROHS