4612X-102-154LF
MFR.Part #
4612X-102-154LF
JLCPCB Part #
C1362473
Package
SIP-12-2.54mm
Description
12 150kΩ 300mW 6 ±100ppm/℃ ±2% SIP-12-2.54mm Resistor Networks, Arrays ROHS