SRR5028-4R2Y
MFR.Part #
SRR5028-4R2Y
JLCPCB Part #
C1329643
Package
SMD,5.8x5.8mm
Description
2.2A 35mΩ 4.2uH ±30% SMD,5.8x5.8mm Power Inductors ROHS