CAY16A-1002F4LF
MFR.Part #
CAY16A-1002F4LF
JLCPCB Part #
C5611037
Package
1206
Description
10kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS