CAY16A-1001F4LF
MFR.Part #
CAY16A-1001F4LF
JLCPCB Part #
C5963060
Package
1206
Description
1kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS