4816P-T01-202LF
MFR.Part #
4816P-T01-202LF
JLCPCB Part #
C5528586
Description
16 160mW 2kΩ 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16-5.6mm Resistor Networks, Arrays ROHS